08
PAŹDZIERNIK, 2016
Dlaczego w ogóle ?

Tak naprawdę to Wy podsunęliście mi ten pomysł, podczas naszych rozmów na planach. Szczególnie osoby zaczynające swoją przygodę z filmem, pytając o wszystko co z naszym zajęciem związane. Te ciągłe jak ?, gdzie ?, co ? i za ile . Doszedłem więc do wniosku, że  zarówno Ci doświadczeni statyści jaki i całkowicie „zieloni w temacie”  powini mieć taką swoją ‚internetową oaze’, gdzie będzie można wymienić się nawzajem doświadczeniami, wyrazić swoją opinie na dany temat lub zaczerpnąć podstawowych informacji o agencjach i społecznościach związanych z naszym ”prawie zawodem”:)

statytowanie w pigułce

O czym będzie ten blog ?
O wszystkim co ze statystowaniem i epizodami w filmach związane. O zasadach panujących na planach, o tym jak to mniej więcej wygląda , trochę o zarobkach i trochę o nas samych.  Trochę na wesoło a czasami bardziej nostalgicznie….

” z  przymrużeniem oka”
Wasze posty gościnne
Chciałbym wkrótce podjąć współpracę z osobami znającymi „tematykę branży”. Redaktor otrzyma dostęp do panelu w celu pisania postów gościnnych na dany temat. Imię i nazwisko nowego redaktora (za jego zgodą czywiście) trafi do zakładki „autorzy strony” wraz z krótkim opisem doświadczenia, profilem na fb etc.
Zakładka aktualności
Na tej podstronie będę umieszczał wszelkie prośby do Was oraz info związane ze zmianami na stronie, wynikami konkursów, etc.
Komentarze
Wkrótce zostanie uruchomiony system komentarzy, w którym będziecie mogli wyrazić swoją opinię na dany temat. Zawsze możecie również skorzystać z zakładki „kontakt”.
Ok startujemy…