Casting dla statystów do serialu The „Walking Dead”

Z pewnością wielu z Was marzyła o roli zombiaka który nieco powłócząc nogami przemierza świat siejąc strach i spustoszenie w poszukiwaniu świeżego mięsidła. Teraz możecie sprawdzić jak dobre są Wasze „zombiacze” zdolności.
Extras Casting Atlanta ponownie organizuje casting dla przyszłych “truposzy”
W „The Walking Dead” umarlaki odgrywają kluczową rolę ścigając i kąsając głównych bohaterów w każdym z odcinków.
Fani kultowej już serii są zachwyceni. Przyjeżdżają do Atlanty z całej Europy by mieć możliwość pojawienia się na ekranie choćby przez chwilę . Jeśli jesteście faktycznie tak mocno przekonani co do swoich umiejętności aktorskich to zobaczcie czy przeszlibyście do następnego etapu w castingu stystów do roli zombie z serii „The Walking Dead”.

Film z castingu dla statystów na końcu posta !

Jednym z warunków otrzymania roli było jak najbardziej wściekłe ugryzienie lub choćby zaatakowanie krzesła stojącego na środku sceny .
Szczęśliwcy (chętnych było naprawdę wielu) którzy pomyślnie przeszli próbę zostali skierowani do następnego etapu czyli pobytu w słynnym już “Zombie School” aby szlifować swoje krwiożercze zapędy do perfekcji. Nauka poległa na poruszaniu się i reagowaniu dokładnie jak żywy truposzczuk . Serial zdobywa wiele nagród i wyróżnień za charakteryzację więc producenci serii przykładają szczególną uwagę do wszystkich szczegółów tak aby oddać realistyczny, przekonywujący a jednocześnie przerażający efekt.
Zombie w każdym odcinku serialu jest naprawdę dużo a specjaliści od make-ap robią wszystko aby każdy z umarlaków był wyjątkowy i niepowtarzalny, zachowując jednocześnie przy tym cechy ludzkie…

Ciekawostka !!!
Zarobki statystów na planie za 8h to minimum 88$ + 11$ za każdą nadgodzinę oraz 50$ za wykonany upadek lub śmierć w odcinku.
W przypadku epizodu (np. ugryzienie lub uśmiercenie jednego z bohaterów) stawka wzrasta do ok. 300$ za dzień.

Statysta Anonim
STATYSTOWANIE.PL

ŻRÓDŁO FIMU :
https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=9GZvYiePmJk