Casting  dla statystów do serialu na zombie „The Walking Dead”

Z pewnością wielu z  Was marzyła o roli zombiaka 😊 który nieco powłócząc nogami przemierza świat siejąc strach i spustoszenie w poszukiwaniu świeżego mięsidła. Teraz możecie sprawdzić jak dobre są Wasze „zombiacze” zdolności.

Extras Casting Atlanta ponownie organizuje casting dla przyszłych „truposzy” 😊

W „The Walking Dead” umarlaki odgrywają kluczową rolę ścigając i kąsając głównych bohaterów w każdym z odcinków.
Fani kultowej już serii są zachwyceni. Przyjeżdżają do Atlanty z całej Europy by mieć możliwość pojawienia się na ekranie choćby przez chwilę 😊. Jeśli jesteście faktycznie tak mocno przekonani co do swoich umiejętności aktorskich to zobaczcie czy przeszlibyście do następnego etapu  w castingu stystów do roli zombie z serii „The Walking Dead”.

Casting dla statystów film na końcu posta !!!

praca-w-filmie-statysci

Jednym z warunków otrzymania roli było jak najbardziej wściekłe ugryzienie lub choćby zaatakowanie krzesła stojącego na środku sceny 😊.
Szczęśliwcy (chętnych było naprawdę wielu) którzy pomyślnie przeszli próbę zostali skierowani do następnego etapu czyli pobytu w słynnym już „Zombie School” aby szlifować swoje krwiożercze zapędy do perfekcji.  Nauka poległa na poruszaniu się i reagowaniu dokładnie jak żywy truposzczuk tongue-out. Serial zdobywa wiele nagród i wyróżnień za charakteryzację więc producenci serii przykładają szczególną uwagę do wszystkich szczegółów tak aby oddać realistyczny, przekonywujący a jednocześnie przerażający efekt.
Zombie w każdym odcinku serialu jest naprawdę dużo a specjaliści od make-ap 😉 robią wszystko aby każdy z umarlaków był wyjątkowy i niepowtarzalny, zachowując jednocześnie przy tym cechy ludzkie…

Ciekawostka !!!
zarobki statystów na planie za 8h to minimum 88$ + 11$ za każdą nadgodzinę oraz 50$ za wykonany upadek lub śmierć w odcinku.

W przypadku epizodu (np. ugryzienie lub uśmiercenie jednego z bohaterów) stawka wzrasta do ok. 300$ za dzień.

 

Zainteresowała Cię ta strona ?
Świetnie – Dołącz do nas na FB
To dla nas najlepsze paliwo do dalszego działania 🙂